Safranbolu'da eviniz Kardelen Konakları anı ve ziyaretçi defterine Hoş Geldiniz.
Fikirleriniz ve değerlendirmeleriniz bizim için önemlidi
r.

Defteri Oku

Deftere Yaz

Kardelen Konakları Konuk Defteri - Defteri Oku
 
 Fatih Mehmet ÜNAL

Email Gönder: fmunal78@gmail.com

Alıntı Yap: Fatih Mehmet ÜNAL

 
KÜÇÜK SAFRANBOLU'YA TEŞEKKÜRLER...


Hani Kainatı küçültsek insan, insanı büyültsek kainat ortaya çıkarya ; Safranbolu küçülse Kardelen Konakları, Kardelen Konaklarınıda büyültsek Safranbolu olurdu herhalde.
25.07.2009 C.tesi akşamı kaldığım Kardelen Konakları adeta tarihte seyehat ettiğim bir gece olarak hafızamda kalacak, konaklarda adeta tarihi yaşamak mümkün, her şey o kadar güzel düşünülmüşki, ışıklar bile tarihi gaz lambaları şeklinde tasarlanmış, odalardaki ocaklarda odunlar , perdeler, dolaplar her şey başlı başına Safranbolu tarihini anlamaya yetiyor.
Tabi her şeyden önemlisi TEMİZLİK, düzen ve güleryüz bu tarihi mekanda kendimizi rahat hissetmemize katkı sağlayan unsurların başında gelmekte.
Konakların sahibi İbrahim Bey'e, Mürvet hanım ve diğer personele güleryüzleri ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
 28 Temmuz 2009, Salı 10:25

 
 tuba&emin altuntaş

Email Gönder: tuba_agd@hotmail.com

Alıntı Yap: tuba&emin altuntaş

 s.a memnuniyetimi imkan olsa yazmak deil anlatmak isterdim ki yüzümdeki memnuniyetimi de görün.eşimle tatil için amasraya gittik oradada otel manzaraları gördük dönerken çok merak ettiğim,görmeyi istediğim safranboluya geçtik gezdik eşim dönme taraftarıydı çünkü çokda hoşlanmamıştı ama karanlığa kaldığımız için kalmak zorunda kaldık ve bir kaç otel baktıktan sonra kardelen içimize sindi..ve ordan dönerken eşim iyikide kalmışız dedi safranboluda gezmek değil kardelen de kalmak safranboluyu yaşamaktır bence o konağın havası bile yetiyo sanki osmanlıya dönmüşdük sabah kalkıp o avludan geçmek kendinizi sultanlar gibi hissetmenize yetiyo hele hele içinize işleyen temizliği ve ewsahipleri insan ordan ayrılmadan bidaha gelmenin hesaplarına başlıyo ..ben gitmeyenlere ısrarla tavsiye ederim ..herşey için teşekkrler hep böyle kalın ..safranbolu bence size teşekkr etmeli ben şahsım ve eşim adına teşekkr ediyorum
 18 Temmuz 2009, Cumartesi 22:57

 
 İbrahim&Canan&Efnan İNAN

Email Gönder: av.mii@hotmail.com

Alıntı Yap: İbrahim&Canan&Efnan İNAN

 KARDELEN KONAKLARINI İNTERNET ÜZERİNDEN YAPTIĞIMIZ ARAŞTIRMA ÜZERİNE BULUP REZERVASYON YAPTIK. ASLINDA KARŞIMIZA NASIL BİR ŞEY ÇIKAR DİYE ENDİŞE VE MERAK KARIŞIMI DUYGUYLA YOLA ÇIKTIK... DAHA GİRİŞTE BU MÜSTESNA İŞLETMENİN SAHİBİ: İBRAHİM ABİ VE FATMA ABLA'NIN İÇTEN VE SICAK KARŞILAMALARI BİZE DOĞRU TERCİHİ YAPTIĞIMIZI GÖSTERDİ. TÜM ENDİŞELERİMİZ İZALE OLDU. İLK DEFA GÖRDÜĞÜMÜZ BU İNSANLARLA BİR ANDA YILLARCA TANIŞAN DOSTLARMIŞ GİBİ OLDUK.
MİSFİRPERVERLİK, KONAĞIN TEMİZLİĞİ, TEFRİŞAT, KONSEPT HARİKAYDI. ARADIĞIMIZI BULMUŞTUK... GEZDİK, GÖRDÜK, EĞLENDİK. HERKESEDE ÖZELLİKLE AİLELERE TAVSİYE EDERİZ.
 05 Temmuz 2009, Pazar 23:20

 
 Dr. Senai Demirci

Email Gönder: senai@senaidemirci.net

Alıntı Yap: Dr. Senai Demirci

 tam hayal ettiğim gibi:
safranbolu'da, içkisiz, kıbleli, odalarında ayakkabısız dolaşabileceğiniz, günün beş yıldızı namazı rahatlıkla kılabileceğiniz, bütçenizi zorlamayan, ailece işletilen, yemekleriyle, servisiyle özenli bir butik otel.. ben kaldım.. size de tavsiye ediyorum.
 22 Haziran 2009, Pazartesi 16:08

 
 Dr. Hasan Basri İzgi

Alıntı Yap: Dr. Hasan Basri İzgi

 Mükemmelliyetçi bir ekibin yönetiminde olan, tüm detayların oldukça ince düşünüldüğü ve bununla birlikte kendinizi bir konuktan çok bir evsahibi gibi düşünebildiğiniz bir konakta kalmak istiyor iseniz tercihiniz Kardelen Konakları olmalı. Ayrıca hem temizlik hem de samimiyet konusunda yakalanan seviye takdire şayan.

Aklımızın bir köşesinde Safranbolu ve Kardelen konakları sayenizde yer etti. Çok teşekkürler.
 18 Haziran 2009, Perşembe 11:19

 
 Esin-Ateş Üster

Alıntı Yap: Esin-Ateş Üster

  19 Mayıs tatilini haftasonu ile birleştirerek, hiç gitmediğimiz Safranbolu'ya gitmeye karar verdik. İlk iş olarak meşhur butik otellerin yazıldığı bir kitaptan ve çeşitli internet sitelerinde yüksek reyting almış otelleri araştırarak Cts. için ayrı, Pzr. ve Pzt. için ise ayrı bir konakta yer ayırttık. Ancak gittiğimizde hayal kırıklığına uğradık. Her ikisi de bizim beklediğimiz kadar temiz ya da ferah odalara sahip değildi. Çaresizce kalabileceğimiz bir yer ararken tamamen bir tesadüf üzeri Kardelen Konaklarını bulduk. Kötü başlayan tatil serüvenimizin tekrar düzene girmesi işte bu konak sayesinde oldu. Konağın her yerinde kendimizi evimizde gibi hissettik. Odalar bizim, mutfak bizim gibiydi. İbrahim Bey, Mürvet Hanım ve Diğer Konak çalışanlarının hepsine, bize Safranbolunun tüm güzelliklerini yaşamamızı sağladıkları için çook teşekkür ederiz. 3 gece kalmamıza rağmen gezeceğimiz daha çok yer kaldı. İlk fırsatta Kardelen konağında olacağız.
 21 Mayıs 2009, Perşembe 22:52

 
 Sebastıen & Florence Rochat

Email Gönder: sr964@bluewın.ch

Alıntı Yap: Sebastıen & Florence Rochat

 Thank you very much for all. The room was very nıce and clean and all people very kınd and frıendly. It s our thırd trıp ın Turkey but the fırst tıme we met so kınd people (ıt s apply not only for the owners of the hotel but also for the ınhabıtants).

Ibrahım nous a recu dans sa maıson comme un membre de sa famılle et nous l en remercıons de tout coeur.
 13 Mayıs 2009, Çarşamba 19:19

 
 Yasemin Çelikel

Alıntı Yap: Yasemin Çelikel

 Yıllardır safranboluya gitmek isterdik ama kısmet olmamıştı..1 mayıs tatil olunca bizde gitmeye karar verdik.Tesadüf eseri internetten kardelen konaklarını buldum ve nedense birçok yer olmasına ragmen beni çekti.İyikide kardelen konaklarında kalmak için inat etmişim.Herkese tavsiye edebileceğim bir yer.Geldiğim günden beri herkese anlatıyorum ve gitmek isteyen bütün arkadaşlarımada tavsiye ediyorum.Mürüvvet hanımın sıcak karşılaması,İbrahim beyin konukseverliği anlatılamaz.Eşimle birlikte yurt içi ve yurt dışı çok yer gezmemize ragmen kardelendeki sıcak ortamı unutmam imkansız.Bundan sonra ailece hafta sonu bir yere gitmek istediğimizde tek duragımız Kardelen konakları ve mis gibi tarih kokan safranbolu olacaktır.
İbrahim bey sakın bu güzel ortamı değiştirmeyin ve hep böyle sade ,sıcak ve vazgeçilmez bir yer olarak kalsın.
Selamlar
Yasemin-Ümit-Berke Çelikel
 12 Mayıs 2009, Salı 09:54

 
 Ozan Özyılmaz

Alıntı Yap: Ozan Özyılmaz

 Çevreye uyumlu yapısı, misafirperver çalışanları ve yöneticleri ile sevgi dolu bir ortam arıyorsanız doğru yer Kardelen Konakları olacaktır. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.
 06 Mayıs 2009, Çarşamba 09:33

 
 Orhan Akcicek

Email Gönder: info@akcicek.com

Alıntı Yap: Orhan Akcicek

 
Sevgili İbrahim Bey ve Mürüvet Hanım,
Oncelikle bize konak zevkini boyle güzel bir ortam ve tarihi bir mekanda tatdırdığınız icin cok tesekkur ederiz.
Hersey çok güzeldi, ellerinize saglık. Herkese tavsiye ederim.

Saygılarımla
Orhan Akcicek
 04 Mayıs 2009, Pazartesi 16:45

 
  Sayfa: [1] [2] [3] [4] [5]