Safranbolu'da eviniz Kardelen Konakları anı ve ziyaretçi defterine Hoş Geldiniz.
Fikirleriniz ve değerlendirmeleriniz bizim için önemlidi
r.

Defteri Oku

Deftere Yaz

Kardelen Konakları Konuk Defteri - Defteri Oku
 
 okan

Email Gönder: okan_urhan_@hotmail.com

Alıntı Yap: okan

  Aslında bana yazacak ne cümleler nede kelimeler kalmış burada kalanlar yaşadıklarını güzel duygularla acıklamışlar zaten. Bende sizlere şun söylemek isterimki işimden dalayı sürekli seyehat halindeyim. Bunun içinde oteller evim gibidir ama çok oteller bilirim ki buradan aldıgım hazı, mutlugu, huzuru ve en önemlisi saygıyı bir otelde bulmuş deyilim çalışanıyla otel sahibiyle mükenmel bir yer diyebilirim sizlere son alarak şunu demek isterim ki eger bir ailemiz daha olsun isterseniz bu aile KARDELEN KONAKLARIN'da diyebiirim sizlere, tüm çalışanlaradolayı hizmetlerinden sonsuz teşekkürler.
 03 Mart 2011, Perşembe 16:42

 
 Süha Sinan BOZTEPE

Email Gönder: sinan.boztepe@gmail.com

Alıntı Yap: Süha Sinan BOZTEPE

 2010 ocakta ilk defa safranboluya gitmek kısmet olmuştu.gerek tarihi doku gerekse doğal güzellikleri ile mutlaka görülmesi gereken bir yer.O zaman hava oldukça yağışlıydı, bu yüzden kaldığımız konakta fazla vakit geçirdik, etrafı istediğimiz kadar gezemedik ama, kardelen konağın konforu, temizliği ve en önemlisi işletme sahibi ile çalışanlarının ilgisi oldukça keyifli saatler geçirmemize sebep oldu.Kurban bayramında tekrar gittik İşletme sahibi İbrahim Bey ve eşi Fatma Hanım sayesinde çok güzel bir bayram geçirdik.bizleri evimizdeymişiz gibi rahat ettirdiler.kendilerine çok teşekkür ederiz.Onlar, aile dostlarımız oldular...

Süha Sinan- Berna BOZTEPE
 05 Aralık 2010, Pazar 22:12

 
 cüneyt gülsün

Email Gönder: cuneytgs64@hotmail.com

Alıntı Yap: cüneyt gülsün

 Bayram tatilinde bu güzel ve şirin kendi evimiz gibi sıcak temiz huzurlu bir konakta kaldığımız için şanslı ailelerdeniz İBRAHİM abi ve bütün çalışanları misafir ettikleri müşterilerini memnun bırakmak için ellerinden gelen bütün güzelliklerini yapıyorlar.Kalan bir misafir olarak herşey için ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMMM.En kısa zamanda buluşmak üzere.ALLAHA EMANET OLUN. SELAMLAR.
 23 Kasım 2010, Salı 09:17

 
 Erdem Erverdi

Alıntı Yap: Erdem Erverdi

 Gecenin bir vakti yol üstünde bir gecelik dinlenmek için yer ararken rastadık bu konaklara. Önce biraz tereddüt ettik, bu lüks görünümlü yer bir otel miydi, otelse bile çok pahalı bir yer olmalıydı. Çekinerek sorunca resepsiyondaki abi koluma girdi,gülümseyerek "biz sizi bu gece misafir edeceğiz" deyince çok şaşırdım ve rahatladım. Akrabadan daha yakın bu ilgi çok samimiydi, hiç 5 yıldızlı otellerin sahte ilgilerine benzemiyordu. Hem otelin temizliğinden, hem manzaradan, hem görevlilerin hizmet anlayışı ve otel sahibinin samimi ilgisinden o kadar hoşnut kaldık ki tatil programımızı bozup bir gün daha kalmaya karar verdik. Herkese de anlatıp duruyoruz. Çok uygun fiyata böyle bir tecrübeyi kimse kaçırmasın...
 07 Ağustos 2010, Cumartesi 12:44

 
 Olgun Kontaş

Email Gönder: okontas@gmail.com

Alıntı Yap: Olgun Kontaş

 Kardelen konaklarını tavsiye ile seçmemiştim. Kısıtlı bir sürede internet üzerinde ararken gördüm ve birçok Safranbolu evi arasından aceleyle onları seçtim. Daha rezervasyon yaptırırken telefonda farklı oldukları anlaşılıyordu. Eve girerken kendi evimizde olduğu gibi ayakkabıları çıkarmamızın istenmesi güzel bir sürpriz oldu. Eviniz gibi ama çok daha rahat konaklayacağınızdan emin olun. Ancak diğer bazı konaklayanların söylediği gibi yemek servisi yoktu. Fakat kahvaltı çok güzeldi. Misafirperverlik, evde gibiydik, muhteşem Safranbolu manzarası, seccadeleri, okunacak başucu kitapları ve uygun fiyatı ile tereddütsüz kalabileceğiniz bir yer. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
 16 Temmuz 2010, Cuma 05:19

 
 aynur dikici

Alıntı Yap: aynur dikici

 slm öncelikle. safranbolu evleri çok ilgimizi çekiyor ailece. fakat fırsat bulamıyoruz dünya telaşımız çok fazla. köy ortamını çok seviyorum ve size misafir olabilmeyi çok istiyorum en kısa zamanda görüşebilmek ümidiye.
 29 Haziran 2010, Salı 01:29

 
  Veli & Aynur Koç

Alıntı Yap:  Veli & Aynur Koç

 Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evlerinin geleneksel olarak düzenlediği 6. Kitap Okuma Yarışması'nda dereceye girenlerle misafir olduğumuz "Kardelen Konakları" tarihi dokusu, temizliği, güleryüz ve manevi ortamıyla bizlere adeta kendi evimizde tatili ve tarihi yaşama ayrıcalığını birlikte yaşatmıştır. Ayrıca konakların sahibi; İbrahim Bey ve değerli eşi Fatma Hanıma, bizlere gösterdikleri misafirperverlik, candan ilgi ve dostluktan dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşebilmek dileğiyle!...
 06 Mayıs 2010, Perşembe 14:19

 
 H.Mehmet Öz

Alıntı Yap: H.Mehmet Öz

 Birlikteliğimizin 4.yıl dönümü kutlaması için bu tarihi günün tarihi bir yerde olması sebebiyle ; günlerce süren araştırmalar sonucunda Kardelen konaklarında olmasına karar verirken umudumuz, nasıl bu günler özel ise kaldıgımız mekanında özel olmasıydı. 5 Mart günü ulaştığımızda bizi buyur eden sanki konak sahipleri değil de yıllardır görüştüğümüz arkadaşlarımız gibiydiler. Odalarımızı gösterip giderken artık burası sizin ifadesi vardı yüzlerinde Ayşe hanım ve İbrahim beyin.
Konağın dizayn aşamasından inşa ve düzenlemesine kadar her ayrıntı düşünülmüş ve insan unsuru ön planda tutulmuş.
Gün boyunca Ayşe hanım ve İbrahim beyin kibar ve içten gülümsemeleri hiç eksik olmadı. Mutfaklarını kullanmak istediğimizde ise memnuniyetleri her hallerinden belliydi. Netice itibarıyla yüreğimin sahibiyle 4. yılımıza güvenle dogru yerde adım attık. Mevlana nın dediği gibi insan ne ararsa onu buluyor.saygılarımızla.
 08 Mart 2010, Pazartesi 17:30

 
 Mükerrem ÖZDEMİR

Alıntı Yap: Mükerrem ÖZDEMİR

 Konağa arkadaş grubuyla ocak ayında geldik.Sanki bir otel değil de evimdeymiş gibi huzurlu ve rahat hissettim kendimi.Konak içinde ayakkabı değilde terlik kullanılması temizlik açısından içimin rahat olmasını sağladı Konağın her tarafı çok güzel ve temizdi.Ayrıca yemeklerde lezzetliydi.Çalışanlarda çok olumlu insanlardı.Herkese orada kalmalarını kesinlikle tavsiye ederim.
 09 Şubar 2010, Salı 19:46

 
 fatma akgül

Alıntı Yap: fatma akgül

 arkadaş grubumuzla geldik bu şirin konağa..hem çalışanları hem de odalarının güzelliğiyle büyüledi bizi..kahvaltısı da ayrı bi harika..şehrin tam merkezinde bulunması da ulaşımı çok rahat kılıyor.şiddetle tavsiye ediyorum.
 03 Aralık 2009, Perşembe 18:20

 
  Sayfa: [1] [2] [3] [4] [5]